Türkiye’nin en başarılı ve en beğenilen alışveriş sitesi Sonaliza, yeni modelleri ve çeşitli ürün gruplarını en uygun fiyatlarla sunabilmek için sürekli kendini geliştiriyor ve yenilikleri yakından takip ediyor.  Mobilya ve Hırdavat sektöründe çok uzun yıllardır faaliyette bulunan firmamız yılların verdiği sektör deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır. Sonaliza bugün geldiği noktada, ürünlerini Türkiye geneline sorunsuz olarak sevk etmektedir.
 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sonaliza.com koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli kendini yenilemektedir. Online Mağazamız cumartesi ve pazar günleri dahil olmak üzere haftanın 7 günü açıktır. Web sitemizden bizlere 7/24 ulaşabilir, mesaj gönderebilir, canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Her konuda bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman tüm irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve destek için destek@sonaliza.com mail adresini kullanabilirsiniz.
 

UYGUN FİYATLAR SONALİZA'DA !

Sonaliza düşük kar marjı politikası ve mobilya & hırdavat sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile  müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerimizi Tüm Türkiye'ye satabilmenin avantajı ile yüksek adetlerde yaptığımız satışlar, müşterilerimize çok daha uygun fiyatlar ile satış yapabilmemizi sağlayan önemli etkenlerden biridir.

FATURALI VE SÖZLEŞMELİ HİZMET GARANTİSİ

Sonaliza'dan vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz için resmi satış sözleşmesi düzenlemektedir. Satış sözleşmemizde siparişlerinizle ilgili tüm detaylar (almış olduğunuz ürünler, yaptığınız ödeme, teslimat adresi gibi vb) açıkça belirtilmekte ve bir nüshası siparişiniz esnasında mail adresinize gönderilmektedir. Satış sözleşmemizi incelemek için satış sözleşmesi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bu sayede Sonaliza gerek satış öncesinde gerekse satış sonrasında sizlere güvenilir bir alışveriş imkanı sunar. İnternet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için son derece güvenli altyapıya sahip ve en yeni teknolojiyi kullanmaktayız. Detaylı bilgi için site güvenliği sayfasını inceleyebilirsiniz.